Financování

1. krok

Rezervace

Územní rozhodnutí

 • rezervační smlouva
 • úhrada rezervačního poplatku

2. krok

Záloha

Zahájení výstavby

 • smlouva o smlouvě budoucí
 • 20% záloha (snížená o již uhrazený rezervační poplatek)

3. krok

Doplatek

Kolaudace

 • kupní smlouva
 • doplacení kupní ceny

Český Brod,
město bez kompromisů.

Hypotéka

Pomůžeme vám najít financování v každé životní situaci.

V případě, že chcete koupi financovat hypotečním úvěrem nebo způsob financování hledáte, můžete využít služby našeho partnera, společnosti BROKER Consulting.

 • Nezávislý finanční poradce, přes 20 let zkušeností.
 • Spolupráce s více než 60 prověřenými bankami a finančními institucemi napříč trhem.
 • Financování i pro nestandardní příjmy.
 • Výhodné úrokové sazby.
 • Možnost zajistit úvěr předem a čerpat později.
 • Vyřešení „vlastních zdrojů“ pro poskytnutí hypotéky.
 • Více než 600 000 klientů = 600 000 životních příběhů.

Máte zájem o nezávaznou konzultaci s poradcem?

Váš nový domov,
neomezeně možností.

Úhrada kupní ceny

1. Rezervace

Rezervační poplatek ve výši 5 % z kupní ceny uhradíte po podpisu rezervační smlouvy. Díky tomu máte garantovánu kupní cenu bez ohledu na turbulentní vývoj cen na trhu a vybraný byt je rezervován jen pro vás. Rezervovat svůj nový domov můžete od okamžiku vydání územního rozhodnutí.


2. Záloha

Zahájení výstavby projektu je spojeno se zálohou ve výši 20 % z kupní ceny, kterou uhradíte nejpozději po podpisu smlouvy o smlouvě budoucí kupní, která obsahuje podmínky, za jakých bude samotná kupní smlouva uzavřena. Ze zálohy se odečítá uhrazený rezervační poplatek, fakticky tak doplatíte jen 15 % z kupní ceny.


3. Doplatek

Uzavření kupní smlouvy a doplacení kupní ceny je vázáno na kolaudaci bytových jednotek a jejich zápis v katastru nemovitostí.

Máte otázku k projektu nebo Vám chybí nějaká informace?

Nechte nám kontakt, zavoláme Vám

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Upozornění pro zájemce: Veškeré uvedené kupní ceny uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a nemusí se jednat o ceny konečné. Společnost Resort Antico s.r.o. si vyhrazuje právo na jejich změnu. Závazná výše kupní ceny bude sjednána teprve uzavřením smlouvy, a to smlouvy o budoucí kupní smlouvě nebo kupní smlouvy. Veškerý obsah na těchto webových stránkách není návrhem na uzavření jakékoliv smlouvy, a to zejména smlouvy o budoucí kupní smlouvě nebo smlouvy kupní jednotek uvedených na těchto stránkách. Textové návrhy případných smluv, které se na těchto stránkách nacházejí, slouží výlučně jako orientační náhledy smluvních ujednání. Společnost Resort Antico s.r.o. zcela vylučuje možnost uzavření jakékoliv smlouvy prostřednictvím e-mailové komunikace, či telefonického hovoru se zájemcem. Veškeré smlouvy jsou uzavírány v písemné formě po předchozím projednání a budou nést vlastnoruční podpisy jak zájemce, tak zástupce společnosti Resort Antico s.r.o. Společnost Resort Antico s.r.o. dále upozorňuje, že veškeré vizualizace, schémata, náhledy interiéru či okolí prezentovaného projektu jsou informační a mohou se od finální realizace projektu lišit. Výměry jednotlivých bytových jednotek uvedené na těchto stránkách jsou předpokládané výměry jednotek realizovaných v rámci prezentovaného projektu, přičemž se jedná o podlahovou plochu určenou ustanovením § 3 nařízení vlády č. 366/2013 Sb.

Všechna vyobrazení developerského projektu na těchto webových stránkách, jeho jednotlivých nemovitostí a jejich částí, interiérů, vybavení, použitých materiálů, exteriérů a okolí jsou pouze ilustrativní. Jejich skutečná podoba se může od těchto vyobrazení lišit. V průběhu realizace developerského projektu může být jeho podoba upřesňována a měněna, vždy v souladu s obsahem smluvní dokumentace uzavírané se zájemci. Zároveň tato vyobrazení, spolu s poskytovanými informacemi o developerském projektu, nejsou nabídkou k uzavření smlouvy, příslibem k uzavření smlouvy, veřejnou nabídkou, ani jakýmkoliv jiným právním jednáním, jedná se výhradně o právně nezávazné informativní sdělení a dokumenty, i pokud tak nejsou zvlášť označeny.